Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Wycieczka po fabryce

dobra jakość Maszyna do przetwarzania owoców i warzyw na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do przetwarzania owoców i warzyw na sprzedaż
Dzięki za wsparcie i wskazówki pod twoją pomocą i instrukcją, zdobędę więcej udziałów w rynku.

—— Kene Erike

bardzo dobra komunikacja wszystkie problemy rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu

—— Alexandra

Dzięki za twoją dobrą obsługę posprzedażową. Doskonałe wsparcie w zakresie szkoleń i technologii bardzo mi pomaga.

—— Sam Smith

Dobra firma z miłą obsługą i wysoką jakością oraz dobrą reputacją. Jeden z naszych niezawodnych dostawców, towary dostarczane są w odpowiednim czasie i ładnym opakowaniu.

—— John Lee

Dobre wsparcie. W końcu go uruchomiłem.

—— Abboy

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Mamy pełną automatyczną linię produkcyjną. Miesięczna moc produkcyjna 500-1000 zestawów. Wszystkie maszyny są dobrej jakości, z eksportowanym standardem.

  Obsługa wysokiej technologii:

  Posiadamy dwie bazy badawczo-rozwojowe w mieście Changchun i Wuhan City, współpracując ze znanymi instytucjami szkolnictwa wyższego i instytutami badawczymi w kraju i za granicą. 63 patentów krajowych, szereg podstawowych osiągnięć technologicznych i wskaźników technicznych na międzynarodowym poziomie zaawansowanym.

  Nalegać na niezależne innowacje jest niewyczerpanym źródłem zrównoważonego rozwoju. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w badaniach i rozwoju urządzeń do przetwarzania żywności i drewna, Furui jest gotów stworzyć serię spersonalizowanych rozwiązań laserowych dla naszych klientów!

 • OEM / ODM
  Furui ma zaawansowane zarządzanie produkcją, a także nadal wprowadza innowacje techniczne, aby zapewnić wszystkie rodzaje maszyn. OEM jest również mile widziany.

  Nasze produkty to nie tylko udana sprzedaż w Chinach, ale również eksport do ponad 180 krajów i regionów na świecie, w tym: Niemiec, Japonii, Włoch, Rosji, Japonii, Korei Południowej, Turcji, Brazylii, Indii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Arabia Saudyjska i inne kraje. Produkty o dobrej jakości są przedmiotem wielkiego powitania i pochwały.

 • R & D
  Furui ma profesjonalny zespół R & D z ponad 15-letnim doświadczeniem w dostarczaniu maszyn do przetwórstwa żywności i drewna o najlepszej jakości i wysokiej stabilności.

  Współpraca ze znanymi instytucjami szkolnictwa wyższego i instytucjami badawczymi w kraju i za granicą. Idealny produkt otrzymuje 3 patenty krajowe, szereg podstawowych osiągnięć technologicznych i wskaźników technicznych na międzynarodowym poziomie zaawansowanym.

Szczegóły kontaktu
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)