Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

ZHENGZHOU FURUI MACHINERY EQUIPMENT CO.,LTD

dobra jakość Maszyna do przetwarzania owoców i warzyw na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do przetwarzania owoców i warzyw na sprzedaż
Dzięki za wsparcie i wskazówki pod twoją pomocą i instrukcją, zdobędę więcej udziałów w rynku.

—— Kene Erike

bardzo dobra komunikacja wszystkie problemy rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu

—— Alexandra

Dzięki za twoją dobrą obsługę posprzedażową. Doskonałe wsparcie w zakresie szkoleń i technologii bardzo mi pomaga.

—— Sam Smith

Dobra firma z miłą obsługą i wysoką jakością oraz dobrą reputacją. Jeden z naszych niezawodnych dostawców, towary dostarczane są w odpowiednim czasie i ładnym opakowaniu.

—— John Lee

Dobre wsparcie. W końcu go uruchomiłem.

—— Abboy

Im Online Czat teraz

ZHENGZHOU FURUI MACHINERY EQUIPMENT CO.,LTD

1 2 3 4
ZHENGZHOU FURUI MACHINERY EQUIPMENT CO.,LTD ZHENGZHOU FURUI MACHINERY EQUIPMENT CO.,LTD ZHENGZHOU FURUI MACHINERY EQUIPMENT CO.,LTD ZHENGZHOU FURUI MACHINERY EQUIPMENT CO.,LTD

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Azji wschodniej
Na calym swiecie
marki : Furui
Ilość pracowników : 25~30
Coroczne wyprzedaże : 1500000-2000000
Rok założenia : 2011
pc Export : 90% - 100%
Zhengzhou Furui Machery Equipment Co., Ltd., znany producent maszyn do drewna, maszyn spożywczych, maszyn przemysłowych i maszyn rolniczych w Chinach, jest przedsiębiorstwem badawczym, produkcyjnym i handlowym zintegrowanym z nowoczesnym przedsiębiorstwem. Posiada również dwie spółki zależne, jedną jest Fusion Kolejną jest Kerry.

Nasza firma ma profesjonalny zespół i ma dogłębne badania w zakresie stosowania wszelkiego rodzaju projektów, maszyn spożywczych itp. Nasza marka, Furui, jest znana po znakomitym rozwoju. Nasza firma ma zróżnicowany sprzęt. Ponadto przeszliśmy ISO9001: 2000 System certyfikacji jakości, integracja rozwoju, produkcji, sprzedaży i obsługi posprzedażnej.

Posiadamy dużą siłę techniczną i opracowaliśmy sprzęt mechaniczny. Nasza firma opracowała szereg zaawansowanych technologii produkcji i przetwarzania. Dostępnych jest kilka baz produkcyjnych do odwiedzenia przez klientów. Oferujemy kompleksową obsługę maszyn spożywczych, maszyn przemysłowych i sprzętu rolniczego. Zhengzhou Furui posiada profesjonalne centrum testowe oraz kompletny sprzęt do testowania i kontroli w celu zapewnienia jakości. Produkty naszej firmy dobrze się sprzedają w całym kraju i są eksportowane do Azji Południowo-Wschodniej, Afryki, Azji Środkowej, Europy, Ameryki i tak dalej.

Przestrzegamy postępu technicznego innowacji i zarządzania naukowego. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości produktów i usług. Aby zapewnić terminowe i przemyślane konsultacje, negocjacje i usługi posprzedażne, zapraszamy nowych i starych klientów do skontaktowania się z nami w celu negocjacji biznesowych.

Szczegóły kontaktu
ZHENGZHOU FURUI MACHINERY EQUIPMENT CO.,LTD

Tel: 86-371-56639681-56639682

Faks: 86-0371-66883995

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)